Najciekawsze imprezy sezonu letniego 2013

 

 

 

 

 

29 czerwca
„Bursztynowe Regaty” – impreza realizowana w ramach projektu unijnego „Baltic Amber Coast”, mająca na celu współpracę miast nadbałtyckich, popularyzację żeglarstwa i podkreślenie morskiego charakteru Miasta

30 czerwca
„Dni Morza” – oficjalna inauguracja sezonu letniego w Ustce. Impreza zorganizowana będzie wspólnie ze Słupskiem w ramach idei Dwumiasta. Wystąpią uczniowie usteckich i słupskich szkół.

5-6 lipca
„Lech Fire Festiwal Ustka 2013” – pokazy sztucznych ogni połączone z koncertami. Gwiazdą Festiwalu będą Raz Dwa Trzy i Sidney Polak.

13 lipca
„Nbar on the Beach Ustka” – impreza taneczna dla młodzieży, która odbędzie się na plaży. Zagrają czołowi DJ-eje z Europy.

14 lipca
„Wakacyjne granie Ustka 2013” – impreza familijna dla całych rodzin. W programie: przedstawienie teatralne dla najmłodszych i koncert muzyczny. Gwiazdą będzie grająca największe przebojowe The Beatles grupa The Postman.

20-21 lipca
„Bielsko Biała i Beskidy w Ustce” – organizowana cyklicznie w Ustce impreza przybliżająca turystom podbeskidzką kulturę. Gwiazdą będzie zespół Akurat.

26-28 lipca
„Projekt Plaża” – event organizowany wspólnie ze stacją TVN. Na plaży zbudowane zostanie miasteczko, w którym będą organizowane różne formy aktywności. Do Ustki przyjadą uczestnicy programów i seriali, znani ze szklanego ekranu. A do tego promocja Ustki w programach „Dzień dobry TVN” i „Co za tydzień”.

27 lipca
Absolutna nowość! Gra miejska „Opowieści starej Ustki”. Tego dnia całe miasteczko zamieni się w wielką planszę do gry, a zagrać i wygrać będzie mógł każdy! Odkrywanie mrocznych tajemnic w zakamarkach uliczek pozwoli świetnie się bawić całym rodzinom, grupom przyjaciół i samotnym tropicielom.

31 lipca-4 sierpnia
Finał Mistrzostw Polski w Beach Soccera, czyli plażową odmianę piłki nożnej. W programie m.in. międzynarodowy mecz Polska-Niemcy i turniej pokazowy z udziałem gwiazd sportu i celebrytów.

4 sierpnia
Konkurs piosenki wojsko-polowej na bunkrach Baterii Bluechera. Muzyczna zabawa. W programie darmowa grochówka, liczne konkursy z nagrodami i emocjonujące historyczne rekonstrukcje walk z okresu II wojny światowej.

10 sierpnia
„Lato z Radiem” – impreza muzyczna zorganizowana we współpracy z Polskim Radiem. Wystąpią: Maryla Rodowicz i zespół Enej. Umowa przewiduje również reklamę Ustki na antenie rozgłośni i w innych mediach.

15 sierpnia
„Święto Ustki Syrenalia” – oficjalne obchody Święta Miasta połączone z programem arystycznym. W tym roku gwiazdą „Syrenaliów” będzie znany i lubiany zespół Arka Noego.

wrzesień
„Bursztynowe regaty” – II edycja regat w ramach projektu unijnego „Baltic Amber Coast”, mająca na celu współpracę miast nadbałtyckich, popularyzację żeglarstwa i podkreślenie morskiego charakteru Miasta

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń ten wpis w skali od 1 do 5.
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Najciekawsze imprezy sezonu letniego 2013, 5.0 out of 5 based on 1 rating
Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Blogger.com
  • Forumowisko
  • Gadu-Gadu Live
  • Twitter
  • Śledzik

Podobne artykuły: