Kitesurfing w Ustce kitesurfing-w-ustce


Angoola 
jest to szkoła kitesurfingu, która szkoli swoich kursantów w woj. Pomorskim na spotach znajdujących się w: Ustce, Rowach, Gardnie Wielkiej, Dąbkach, Darłowie oraz Łebie.
Kursy kitesurfingu odbywają się przez cały rok, lecz dla nowych pasjonatów kitesurfingu najlepszy okres do nauki jest między czerwcem i wrześniem. Szkoła kitesurfingu Angoola świadczy swoje usługi na bardzo wysokim poziomie. Robert Pilarski jest jednym z najlepszych instruktorów kitesurfingu w woj. Pomorskim z wieloletnim doświadczeniem, który wyszkolił już bardzo wielu kitesurferów. Warto już dziś zastanowić się nad wyborem odpowiedniej szkoły kitesurfingu!

Dane kontaktowe:
Szkoła kitesurfingu Angoola
Robert Pilarski
tel. +48 660 883 888
e-mail: angoola@angoola.pl
www: http://www.angoola.pl

Kitesurfing Ustka

Kitesurfing stał się ostatnio bardzo modną dyscypliną sportową. Odkąd wiadomo, że od roku 2016, czyli od igrzysk letnich w Rio de Jeneiro, będzie on jedną z konkurencji żeglarskich zastępując windsurfing, zainteresowanie tym sportem jest jeszcze większe. I bardzo dobrze! Jest to wyjątkowo ciekawa dyscyplina, a my – Polacy, którzy mamy dostęp do morza, możemy próbować w nim swoich sił. Bałtyk, a zwłaszcza okolice Ustki, to wprost wymarzone miejsca do trenowania Kitesurfingu. Kitesurfing inaczej nazywany jest kiteboardingiem.

Jest to pewien rodzaj surfingu, podobny w pewnym sensie do windsurfing, jednak nie jest to dokładnie to samo. Zamiast żagla używa się w tym sporcie specjalnego latawca – paralotni, który trzymany jest kitesurfera. Dla uprawiających ten sport najważniejszy jest więc dobry wiatr. Nad Bałtykiem można znaleźć idealne miejsca w okolicach Ustki, gdyż tamtejsza plaża wysunięta jest na północny-zachód oraz tworzy otwartą przestrzeń, niczym nie osłoniętą. Są to więc warunki idealne, bowiem wiatry wieją tam bodaj zawsze.

Uprawiającym Kitesurfing nad polskim morzem podobają się nie tylko silne wiatry, ale także piaszczyste dno oraz odpowiednia fala. Te trzy czynniki są ważne dla wszystkich kitesurferów, ale zwłaszcza dla początkujących. Powinniśmy również pamiętać o idealnej głębokości, która powinna wynosić 1 metr. W Ustce bez najmniejszego problemu odnajdziemy tego typu miejsca. Jeżeli chcemy przeżyć niezwykłą przygodę na kitesurfingu, poznać ludzi z pasja lub po prostu poleżeć na plaży i pooglądać niezwykle kolorowe latawce kitesurferów, warto przyjechać na Ustecką plażę. Emocje gwarantowane!

—–
ustka reklamaJeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany reklamą swojej firmy
na tej stronie, wówczas prosimy o kontakt w tej sprawie.

Liczba odwiedzin naszej strony:
Od czerwca do sierpnia – wynosi od 250 do 300 osób/dziennie
Od września do maja – wynosi od 120 do 150 osób/dziennie
Więcej informacji pod adresem biuro@villawenel.pl

 

W miejscowości Ustka oferujemy całoroczne noclegi 180 metrów od morza w Villa Wenel!

 

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń ten wpis w skali od 1 do 5.
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Kitesurfing w Ustce, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Strona znaleziona za pomocą frazy:

 • kitesurfing ustka
 • ustka kitesurfing
 • kitesurfing szkoła ustka
Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Blogger.com
 • Forumowisko
 • Gadu-Gadu Live
 • Twitter
 • Śledzik

Podobne artykuły: