Rejsy wędkarskie w Ustce

Rejsy wędkarskie Ustka

Jeśli chcesz przeżyć niepowtarzalną przygodę na morzu, jeśli chcesz wziąć udział w prawdziwej wyprawie morskiej, jeśli zawsze marzyłeś o złowieniu ryby na wędkę, ale nigdy nie miałeś na to czasu ani możliwości, jeśli w końcu chcesz zobaczyć jak doświadczeni wędkarze i rybacy łowią na pełnym morzu… powinieneś odwiedzić Ustkę. Wszyscy miłośnicy ryb, ale również wszyscy Ci, którzy chcieli by zobaczyć jak wygląda prawdziwy morski połów mogą wziąć udział w rejsach wędkarskich w Ustce, wystarczy tylko przyjść do portu, a tam zostaniemy już bardzo miło przyjęci przez organizatorów takich wypraw.

Rejsy wędkarskie są idealne absolutnie dla wszystkich. Są one świetną formą wypoczynku, która daje nam możliwość bycia blisko z przyrodą. Rejs w pełne morze pozwoli nam odetchnąć od spraw, które na co dzień zaprzątają nasze myśli, zrelaksować się, uspokoić i złagodzić nerwy. Taki rejs może być także niezwykła przygodą dla dzieci, a jednocześnie może ich wiele nauczyć. Rybacy i wędkarze bardzo chętnie opowiedzą o rybach, zdradzą tajemnice połowów i uraczą nas pięknymi, a czasem strasznymi opowieściami o przygodach na morzu.

Wielkim przeżyciem będzie również własnoręczne złowienie pięknej ryby! Taki rejs wędkarski może trwać od kilku do kilkunastu godzin. Wielu właścicieli kutrów oferuje turystom nocleg na łodzi. Warto z tego skorzystać, bo jest mało rzeczy przyjemniejszych, niż spokojny wieczór z wędką w ręce, w świetle zachodzącego nadmorskiego słońca. Rejs wędkarski w Ustce może stać się przygodą życia, która zapamiętamy na zawsze.

—–
ustka reklamaJeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany reklamą swojej firmy
na tej stronie, wówczas prosimy o kontakt w tej sprawie.

Liczba odwiedzin naszej strony:
Od czerwca do sierpnia – wynosi od 250 do 300 osób/dziennie
Od września do maja – wynosi od 120 do 150 osób/dziennie
Więcej informacji pod adresem biuro@villawenel.pl

 

W miejscowości Ustka oferujemy całoroczne noclegi 180 metrów od morza w Villa Wenel!

 

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń ten wpis w skali od 1 do 5.
Rating: 4.0/5 (2 votes cast)
Rejsy wędkarskie w Ustce, 4.0 out of 5 based on 2 ratings

Strona znaleziona za pomocą frazy:

  • rejsy wędkarskie ustka
Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Blogger.com
  • Forumowisko
  • Gadu-Gadu Live
  • Twitter
  • Śledzik

Podobne artykuły: