Windsurfing w UstceSURFCAMP GARDNO jest to szkoła windsurfingu, lecz również świadczy takie usługi jak: organizowanie spływów kajakowych, kursy pływania na kitesurfingu oraz jest organizatorem wszelkiego rodzaju rajdów rowerowych. Jest to jedna z najlepszych szkółek windsurfingu w woj. Pomorskim. Instruktorzy pracujący w surfcamp gardno reprezentują najwyższy poziom umiejętności i swoją wiedzę przekazują nowym adeptom windsurfingu oraz kitesurfingu, którzy biorą udział w kursach. Więcej informacji na temat tej firmy znajdą Państwo na ich oficjalnej stronie internetowej. Warto już dziś zastanowić się nad wyborem odpowiedniej szkoły windsurfingowej!

Dane kontaktowe:
Surfcamp GARDNO
Janusz Geszczyński
tel. +48 609 485 199
Piotr Kowalczyk
tel. +48 601 655 189
76-213 Retowo, Gardno
e-mail: surfcamp-gardno@wp.pl
www: http://surfcamp-gardno.pl

Windsurfing Ustka

Windsurfing to niezwykle popularny sport wodny przy użyciu specjalnej deski oraz żagla. Na jego popularność wpłynęło przede wszystkim włączenie go do konkurencji żeglarskiej na igrzyskach olimpijskich w roku 1984. Choć od tego momentu upłynęło już dużo czasu, i chociaż wymyślane są wciąż nowe, podobne konkurencje (np. Kitesurfing), to jednak windsurfing nie traci na swojej popularności i wciąż ma wielu fanów. Od lat Windsurfingowcy uważają, że najlepszym miejscem na wybrzeżu Bałtyku jest Ustka.

Panują tutaj bardzo dobre warunki, które sprzyjają pływaniu na desce, miedzy innymi, nie porywisty, ale silny wiatr. Krótko mówiąc jest to raj dla wszystkich, którzy uwielbiają różnorodne sporty wodne. Plaże w Ustce można podzielić na te leżące po stronie wschodniej i zachodniej. Na te pierwsze zjeżdżają się przede wszystkim wszyscy Ci, którzy pragną spokojnego, biernego wypoczynku w pełni słońca. Strona wschodnia oferuje nam także bardzo dobre zaplecze gastronomiczne.

Trochę inaczej jest po stronie zachodniej – tam plaża i wody morza żyją przede wszystkim windsurfingiem oraz kitesurfingiem. Plaże wypełnione są aktywnymi ludźmi z pasją. Jeżeli chcemy poznać innych, którzy również pasjonują się tym sportem, warto wybrać się właśnie do Ustki. Ponadto, w tym nadmorskim mieście, każdy z nas może nauczyć się windsurfingu, jest tam bowiem dużo szkółek, które oferują przeszkolenie. Warto przyjechać do Ustki i zasmakować tego sportu. Gwarantuje on olbrzymie przeżycia, duży wzrost adrenaliny oraz pełną wolność!

—–
ustka reklamaJeżeli ktoś z Państwa jest zainteresowany reklamą swojej firmy
na tej stronie, wówczas prosimy o kontakt w tej sprawie.

Liczba odwiedzin naszej strony:
Od czerwca do sierpnia – wynosi od 250 do 300 osób/dziennie
Od września do maja – wynosi od 120 do 150 osób/dziennie
Więcej informacji pod adresem biuro@villawenel.pl

 

W miejscowości Ustka oferujemy całoroczne noclegi 180 metrów od morza w Villa Wenel!

 

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń ten wpis w skali od 1 do 5.
Rating: 3.7/5 (3 votes cast)
Windsurfing w Ustce, 3.7 out of 5 based on 3 ratings

Strona znaleziona za pomocą frazy:

 • ustka windsurfing
 • ustka surfing
 • kite gardno
Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Blogger.com
 • Forumowisko
 • Gadu-Gadu Live
 • Twitter
 • Śledzik

Podobne artykuły: