Ustka aktualna pogoda

 Wakacje to czas kiedy wielu z nas planuje urlopy. Nie wszyscy jednak lubią wyjeżdżać na wypoczynek w środku sezonu. Nie każdemu odpowiadają zatłoczone ulice, pełne restauracje i mnóstwo osób na plaży. Niektórzy wolą wypoczynek poza sezonem. Ustka jest dobrym wyborem i dla tych, którzy lubią bawić się w samym środku lata, a także dla tych, którzy wolą spokój i ciszę. Ustka jest zawsze przygotowana na przyjazd turystów. Przez cały rok można tu wynająć pokoje i kwatery dla dowolnej ilości osób, a pogoda nad morzem zachwyca o każdej porze roku.

W sezonie letnim, czyli od czerwca do września, zazwyczaj pogoda w Ustce jest przepiękna. Plaże są przepełnione turystami, którzy spragnieni są słońca i atrakcji wodnych. Woda ma wtedy temperaturę w granicach 15 – 19 stopni. Dla preferujących spokój i ciszę oraz dla tych, którzy chcą poprawić swoje zdrowie, najlepszym okresem będzie jesień. To właśnie o tej porze roku nad polskim morzem można skorzy tac z największej ilości jodu w powietrzu. Wszystkich z pewnością zachwyci morze oraz jesienne lasy, których przecież w Ustce nie brakuje. Długie spacery, jazda na rowerze oraz zabiegi lecznicze na pewno wpłyną korzystne na każdy organizm. Interesującą porą roku nad Bałtykiem jest zima. Na pewno nie jest przeznaczona dla osób, które nie lubią zimna, gdyż przez wiatr odczuwalna temperatura może być niższa od tej faktycznie panującej.

Jeżeli jednak lubimy sporty zimowe, jazdę na łyżwach, kuligi, czy tak popularny ostatnio snow kitesurfing, to zima w Ustce spełni nasze oczekiwania. Wiosna natomiast to najlepsza pora roku dla wszystkich cierpiących na nadciśnienie, choroby układu nerwowego , astmę oraz reumatyzm. Ożywające na nowo lasy bukowe i sosnowe oraz bliskość wody morskiej gwarantują czyste i rześkie powietrze. Temperatura w tym okresie jest bardzo przyjemna i wynosi od 15 -20 stopni. Każda pora roku w Ustce jest piękna i dostarcza wielu atrakcji. Pamiętajmy, że nie tylko w sezonie możemy się dobrze bawić nad naszym polskim morzem.

VN:F [1.9.20_1166]
Oceń ten wpis w skali od 1 do 5.
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)
Prognoza pogody, 5.0 out of 5 based on 2 ratings
Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Blip
  • Blogger.com
  • Forumowisko
  • Gadu-Gadu Live
  • Twitter
  • Śledzik