Oferty promocyjne

Dbamy o swoich stałych klientów i polecanych przez nich gości. Ale nie tylko. Wszystkim gościom staramy się zapewnić komfort, na który to nierzadko wpływają koszty. W tym miejscu systematycznie umieszczamy informacje na temat nowych ofert, dzięki którym jeszcze skuteczniej mogą Państwo zmniejszyć ilość niezbędnych wakacyjnych wydatków nie tracą jednocześnie możliwości wypoczywania w komfortowych warunkach. Urlop nad polskim Morzem nie musi być drogi, szczególnie jeśli planujemy go z wyprzedzeniem! Wcześniejsza rezerwacja pokoi, urlop z przyjaciółmi to najprostsze sposoby by móc renegocjować ofertę.

Gorąco zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług i sprawdzania naszych specjalnych ofert.

specjalne terminy

Wolne terminy

Wolne pokoje od 21 sierpnia.
Rezerwacje telefonicznie 501378777.

Płatność

Bon turystyczny

Villa Wenell honoruje “Polski Bon Turystyczny” który ma na celu wsparcie finansowe polskich rodzin, a pośrednio pomoże też branży turystycznej, osłabionej przez skutki pandemii COVID-19.

Co to jest bon turystyczny? Bon turystyczny to nowa forma wsparcia dla polskich rodzin w sytuacji osłabienia gospodarki przez pandemię COVID-19. Wynosi jednorazowo 500 zł na każde dziecko do 18 r. życia oraz jedno dodatkowe świadczenie w formie uzupełnienia bonu, w wysokości 500 zł dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Jak działa? Polski Bon Turystyczny ma formę elektronicznego bonu, ważnego do końca marca 2022 r.

Dla kogo? Bon przeznaczony jest dla rodzin z co najmniej jednym dzieckiem oraz rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi. Bony przysługują niezależnie od poziomu dochodów, tak jak w przypadku Programu 500 Plus.

Informacja o bonie na podstawie artykułu: Bon turystyczny – Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii – Portal Gov.pl (www.gov.pl)