Oferty promocyjne

Dbamy o swoich stałych klientów i polecanych przez nich gości. Ale nie tylko. Wszystkim gościom staramy się zapewnić komfort, na który to nierzadko wpływają koszty. W tym miejscu systematycznie umieszczamy informacje na temat nowych ofert, dzięki którym jeszcze skuteczniej mogą Państwo zmniejszyć ilość niezbędnych wakacyjnych wydatków nie tracą jednocześnie możliwości wypoczywania w komfortowych warunkach. Urlop nad polskim Morzem nie musi być drogi, szczególnie jeśli planujemy go z wyprzedzeniem! Wcześniejsza rezerwacja pokoi, urlop z przyjaciółmi to najprostsze sposoby by móc renegocjować ofertę.

Gorąco zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług i sprawdzania naszych specjalnych ofert.

specjalne terminy

Wolne terminy

Płatność

Bon turystyczny

Villa Wenell honoruje “Polski Bon Turystyczny” który ma na celu wsparcie finansowe polskich rodzin, a pośrednio pomoże też branży turystycznej, osłabionej przez skutki pandemii COVID-19.

Co to jest bon turystyczny? Bon turystyczny to nowa forma wsparcia dla polskich rodzin w sytuacji osłabienia gospodarki przez pandemię COVID-19. Wynosi jednorazowo 500 zł na każde dziecko do 18 r. życia oraz jedno dodatkowe świadczenie w formie uzupełnienia bonu, w wysokości 500 zł dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Jak działa? Polski Bon Turystyczny ma formę elektronicznego bonu, ważnego do końca marca 2022 r.

Dla kogo? Bon przeznaczony jest dla rodzin z co najmniej jednym dzieckiem oraz rodzin z dziećmi niepełnosprawnymi. Bony przysługują niezależnie od poziomu dochodów, tak jak w przypadku Programu 500 Plus.

Informacja o bonie na podstawie artykułu: Bon turystyczny – Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii – Portal Gov.pl (www.gov.pl)