Noclegi ustka - informacje

Pokoje noclegowe

W Villi Wenel posiadamy pokoje noclegowe 2, 3, 4, 5 osobowe, pokoje typu studio. Wszystkie pokoje posiadają kabiny prysznicowe, umywalkę i WC. W wyposażeniu każdego pokoju jest telewizor, a w całym obiekcie dostęp do bezprzewodowego Internetu Wi-fi.

POZNAJ NASZE POKOJE

Oferta pokoi - nocleg ustka

Kliknij w wybrany pokój, aby przejrzeć pozostałe jego zdjęcia. Cyfra oznacza numerację pokoju

WYPOSAŻENIE

W pokojach znajdują się szafa, stolik, fotele lub krzesła, łoże małżeńskie lub łóżka kontynentalne jednoosobowe, nocne stoliki, półki, komoda, szafki stojące lub wiszące, lampki nocne. Wyposażenie jest adekwatne do wielkości pokoju i jego standardu.
Posiadamy łóżeczka dla niemowląt oraz wanienki do kąpieli – należy ustalić w czasie rezerwacji. W obiekcie znajdują się aneksy kuchenne, zawsze 1 na 4 pokoje, wyposażone w lodówkę, piec elektryczny – 1 palnikowy, ekspres do kawy, kuchenki mikrofalowe oraz podstawowa zastawa stołowa.

Zadzwoń teraz i zarezerwuj najlepsze pokoje!

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Taras

Wyposażony jest w stół do śniadań, stoliki do kawy, krzesła i leżaki. Na tarasie dzieci powinny przebywać tylko pod nadzorem osób dorosłych. Posiadamy również miejsce dla Państwa wypoczynku na świeżym powietrzu, placyk zabaw dla Waszych pociech, miejsce do grillowania. Dysponujemy miejscem na pozostawienie rowerów, wózków oraz sprzętu plażowego. Na wyposażeniu znajdują się parawany i leżaki.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Hole

Do dyspozycji naszych Gości przeznaczone mamy pianino, z którego można bezpłatnie korzystać.

Villa wenel

Hole

villa wenel

Taras

villa wenel

Aneksy

Szybki kontakt

Villa Wenel – Elżbieta Wengler-Nowińska

ul. T. Kościuszki 1
76-270 Ustka

Formularz kontaktowy

Napisz do nas lub skorzystaj z poniższego formularza